adresBorszewice Cmentarne 30A, 98-100 Łask

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Telefon 601 689 023 

Telefon 781 234 343

Jaki wybrać komin wentylacyjny do chlewni?

O tym, jak ważna jest wentylacja w budynku inwentarskim typu chlewnia, nikogo zainteresowanego tematem nie trzeba raczej przekonywać. W naszym artykule przyjrzymy się, jakie kominy wentylacyjne do chlewni oferujemy i zerkniemy też na inne całego systemu wentylacji. Postaramy się również zachęcić do korzystania z fachowego doradztwa w sprawie wyboru komina do chlewni.

 

Rodzaje kominów wentylacyjnych do chlewni

chlewniaKominy wentylacyjne do chlewni są wykonywane ze stali, która jest zabezpieczona odpowiednio przed działaniem czynników atmosferycznych. Mamy trzy główne typy prostych kominów, które montujemy na dachach chlewni. To kominy jednospadowe z płytą płaską, kominy uniwersalne jednospadowe z dopasowanym pokryciem dachowym oraz kominy kalenicowe, montowane na tzw. szczycie dachu. Projektujemy i montujemy kominy o średnicach 40, 50 i 63 cm.

 

Inne elementy wentylacji do chlewni

Nowoczesne kominy wentylacyjne do chlewni są wyposażone w wentylatory, które charakteryzuje prosta budowa i niski pobór energii. Całym systemem zarządzamy płynnie dzięki sterownikom wentylacji. Wszelkie wykryte problemy, jak zanik zasilania, czy uszkodzenia lub rozładowania akumulatora, raportuje do nas alarm GSM. Komin od strony chlewni jest zabezpieczony pierścieniem wlotu. Sam komin z akcesoriami to najważniejsza, ale nie jedyna część wentylacji do chlewni – w ofercie mamy też wloty powietrza wraz z osłonami.

 

Doradztwo w zakresie wyboru wentylacji do chlewni

Nie ma jednej złotej wskazówki, jak wybrać komin wentylacyjny i pozostałe elementy z kategorii wentylacji do chlewni. Na naszej stronie nie sugerujemy klientom, jaką średnicę komina wybrać do chlewni o danej powierzchni, czy jaki sposób montażu wybrać, ponieważ w każdym przypadku to kwestia indywidualna. Musimy poznać budynek, by wybrać taką wentylację, która rzeczywiście poprawi warunki bytowe zwierząt w chlewni i zmniejszy wilgotność wewnątrz. Dlatego też zachęcamy do korzystania z naszego doradztwa, bo to po prostu najwygodniejsze i najpewniejsze rozwiązanie